Testimonials

You are here:

Göktürk ün en kaliteli bayan ve erkek kuaförü,ayrıca güzellik merkezi ve kozmetik ihtiyacımızı da karsılayabilen,güleryüzlü çalışanlarıyla kaliteli hizmet alabileceğiniz biryer.

Halime Hanım

Erkek berberini kesinlikle tavsiye ederim. İşinin hakkını kesinlikle veren bir işletme. Sonsuz teşekkür ediyorum. Her seferinde berberden mutlu çıktık. Başarılarının devamını dilerim.

Arda Bey

Ne istediğimi bildiğim için Kaizenden her ayrılışım mutlulukla oldu. Orada olduğum zaman denk geldiğim, ne istediğinden emin olmayan tüm hem cinsleriminde oradaki şahane ekip sayesinde yepyeni başarılı sonuçlarla karşılaştıklarına defalarca şahit olduğum salondur Kaizen😍 Herkes birbirinden güleryüzlü, özverili ve başarılı hepsine ayrı ayrı bayılıyorum🙏🏻♥️

Sevgi Hanım

Güler yüzlü personel sıcak samimi ortam işini bilenlerin bir araya toplandığı başarılı bir kuaför salonu.fiyatlar İstanbul standartlarında iyi.

Dilek Hanım

Çok ilgili bir kuaför saçlarıma ışıltı attırmak için gittim çok beğendim çok güzel ilgilendiler Muharrem beye ve herkese ilgisi için çok teşekkür ederim ❤️

Kübra Hanımour regular client

Leave Your Testimonial!

Perspiciatis faucibus dolor amet purus unde om iste mattis nulla eleifend magna natus sit! Proin adipiscing porta tellus, ut feugiat nibh adipiscing metus sit amet. In eu justo a felis lorem ipsum – amet faucibus ornare vel id metus.

Send Message