Kaizen HairDressing

Cem SALBAZ tarafından, temel amacı müşteri memnuniyeti ilkesi ile kurulan ve 20.12.2016 tarihinden itibaren 1.200 m² alan üzerinde, göktürk’de hizmet veren Kaizen Kuaför, siz değerli misafirlerimizi daha mutlu hissettirmek için, her geçen gün hizmetlerine bir yenisini daha eklemektedir.

Kaizen; Türkiye’de bir yeniliğe imza atarak bayan kuaförü, erkek berberi ve güzellik merkezi hizmetlerini siz değerli misafirlerimiz için yeni yerinde bir çatı altında toplamıştır.

Hizmetlerimiz

Bayan Kuaförü

Erkek Berberi

Güzellik Merkezi

Masaj & Vücut Spa

Saç Bakım Uzmanımız

cem_salbaz

Cem SALBAZ

– MANAGING DIRECTOR –
Mesleğine 1994 yılında Caddebostan Erdem Kıramer salonlarında başlayan Cem Salbaz, kariyerini Diba salonlarında sürdürdü. Bu süreçte önde gelen modacıların defilelerinde, çekimlerinde ve şovlarında saç, makyaj ve kostüm üzerine stil danışmanlığı ve uygulamacılığı yaptı. Johnnie Walker ve Cemil İpekçi ortak defilesinde kendi tasarımlarını sergiledi. 2004 yılında dünyada 1 numaralı trend setter olarak kabul edilen “Vardering” kursunun 6 aylık zorlu maratonunu üstün başarıyla tamamlayarak Toni&Guy Academy’de eğitmen olma hakkını kazandı. Academy Eğitim Müdürlüğü süresince dünya modasına yön veren uluslararası ustalarla ve direktörlerle aynı sahnede eğitimler verdi. Daha sonra aynı markanın franchise salonunu Kemerburgaz’da açtı. 2006 ve 2007’de Uluslararası Boğaziçi Kuaför&Güzellik Festivali’ne katılarak eğitim ve seminerler verdi. Ana sahnede 500 kişiye şov yaptı, madalya aldı. Çeşitli tarihlerde İzmir, Denizli ve Ege Bölgesi’nde kalabalık kuaför topluluklarına eğitimler verdi. Her sene sonunda Londra’ya giderek büyük fuarlara katıldı, yeni saç ve makyaj stillerini inceleyerek, kendini sürekli geliştirdi. Eğitimci, uygulamacı, girişimci ve yenilikçi kimliği ile Cem Salbaz ve bu doğrultuda, kendi oluşturup eğittiği ekibi ile yeni markaları Kaizen ile hizmete devam ediyor.